Dejvid88
Administrator
Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 224
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Piła
|
Wysłany: Śro 16:14, 02 Maj 2007 Temat postu: Finał> Rzeszów |
|
|
Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy - Rzeszów
2007-06-07 at Rzeszów
Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy
1. Piotr Protasiewicz........ 3 3 1 3 3 13 (Wybrzeże Gdańsk)
2. Jarosław Hampel........... 3 2 3 1 3 12 (Unia Leszno)
3. Rune Holta................ 2 3 3 3 0 11 (Unia Tarnów)
4. Sccot Nicholls............ 1 3 3 2 1 10 (Anglia-Marma Rzeszów)
5. Nicki Pedersen............ 1 3 0 2 3 9+3(Dania-Marma Rzeszów)
6. Matej Zagar............... 3 2 1 0 3 9+2 (Słowenia-Unibax Toruń)
7. Sebastian Ułamek.......... 2 1 0 3 2 8
8. Andreas Jonsson........... 0 1 3 3 0 7
9. Karol Ząbik............... 0 1 2 2 2 7
10. Antonio Lindbaeck......... 0 2 1 2 2 7
11. Peter Ljung............... 2 0 2 1 1 6
12. Paweł Hlib................ 1 2 1 X 2 6
13. Tomasz Jędrzejak.......... 0 1 2 1 1 5
14. Rafał Dobrucki............ 3 Fx - - - 3 (I)
15. Freddie Eriksson.......... 2 0 0 0 0 2
16. Rafał Szombierski......... 2 0 - - - 2
17. Tomasz Bajerski........... 1 0 0 0 1 2
18. Sławomir Drabik........... 1 - - - - 1
No. Results
1: Matej Zagar, Sebastian Ułamek, Sccot Nicholls, Karol Ząbik
2: Jarosław Hampel, Freddie Eriksson, Tomasz Bajerski, Tomasz Jędrzejak
3: Rafał Dobrucki, Peter Ljung, Paweł Hlib, Antonio Lindbaeck
4: Piotr Protasiewicz, Rune Holta, Nicki Pedersen, Andreas Jonsson
5: Sccot Nicholls, Jarosław Hampel, Andreas Jonsson, Rafał Dobrucki (Fx)
6: Rune Holta, Antonio Lindbaeck, Karol Ząbik, Tomasz Bajerski
7: Nicki Pedersen, Matej Zagar, Tomasz Jędrzejak, Peter Ljung
8: Piotr Protasiewicz, Paweł Hlib, Sebastian Ułamek, Freddie Eriksson
9: Sccot Nicholls, Peter Ljung, Piotr Protasiewicz, Tomasz Bajerski
10: Jarosław Hampel, Karol Ząbik, Paweł Hlib, Nicki Pedersen
11: Rune Holta, Rafał Szombierski, Matej Zagar, Freddie Eriksson
12: Andreas Jonsson, Tomasz Jędrzejak, Antonio Lindbaeck, Sebastian Ułamek
13: Rune Holta, Sccot Nicholls, Tomasz Jędrzejak, Paweł Hlib (X)
14: Andreas Jonsson, Karol Ząbik, Peter Ljung, Freddie Eriksson
15: Piotr Protasiewicz, Antonio Lindbaeck, Jarosław Hampel, Matej Zagar
16: Sebastian Ułamek, Nicki Pedersen, Sławomir Drabik, Tomasz Bajerski
17: Nicki Pedersen, Antonio Lindbaeck, Sccot Nicholls, Freddie Eriksson
18: Piotr Protasiewicz, Karol Ząbik, Tomasz Jędrzejak, Rafał Szombierski
19: Matej Zagar, Paweł Hlib, Tomasz Bajerski, Andreas Jonsson
20: Jarosław Hampel, Sebastian Ułamek, Peter Ljung, Rune Holta
21: Nicki Pedersen, Matej Zagar
Nagrody dla zawodników:
Za zajecie 1 miejsca KSM zawodnika wzrasta o 1,5 pkt.KSM-u. Dalsze pozycje:
1. 1,5 pkt. KSM-u
2. 1 KSM
3. 0,80 KSM
4. 0,60 KSM
5. 0,40 KSM
6. 0,15 KSM
Post został pochwalony 0 razy
|
|